Prijava na EMail listu:  Traži:     
Početna  |  O Kompaniji  |  Novosti  |  Proizvodi  |  Podrška  |  Najčešća pitanja  |  Kontakt
Proizvodi
  Wireless LAN
  ADSL
  Router
  Print Server
  Switch
  Power over Ethernet
  IP Camera
  Powerline
  Media Converter
  Network Adapter & 56K Modem
   
Media Converter  
  Gigabit Ethernet 1000Mb/s Fiber multi-mode konverter dometa do 550m (SC)
 
 

MC200CM
 
 
 
    Osnovne karakteristike:
Cena: 0.00 din.
  • Usklađen sa IEEE 802.3ab and IEEE 802.3z
  • Pruža switch configuration of Force /Auto transfer mode for FX port
  • Extends fiber distance up to 0.5km
 
 
  MC200CM je media converter dizajniran da konvertuje 100BASE-FX fiber u 100BASE-TX copper media ili obrnuto. Dizajniran prema IEEE802.3ab 1000Base-T and IEEE802.3z 1000Base-SX standardima, MC200CM je dizajniran za korištenje sa multi-mode fiber cable pomoću SC-Type konektora. MC200CM podržava shortwave (SX) laser specifikaciju u full wire speed forwarding rate. Ona radi na 850nm prenosa i primanja podataka.
Druge karakteristike ovog modula uključuje mogućnost da se koristi kao samostalni uređaj (no chassis required), Auto MDI/MDI-X za TX port, a na prednjem panelu Status LEDs. MC200CM će se preneti fiber optic distances koristeći multi-mode optičko vlakno do 0.55 kilometara.
Više Informacija
Kompatibilno sa
 
 

 
Početna  |  O Kompaniji  |  Mapa Sajta  |  Novosti  |  Proizvodi  |  Pretraga  |  Podrška  |  Najčešća pitanja  |  Korpa  |  Kontakt
 
 
 
  © 2006 NETIKS d.o.o. Sva prava zadržana.  
   
Network Equipment