Prijava na EMail listu:  Traži:     
Početna  |  O Kompaniji  |  Novosti  |  Proizvodi  |  Podrška  |  Najčešća pitanja  |  Kontakt
Proizvodi
  Wireless LAN
  ADSL
  Router
  Print Server
  Switch
  Power over Ethernet
  IP Camera
  Powerline
  Media Converter
  Network Adapter & 56K Modem
   
Media Converter  
  Fast Ethernet 10/100Mb/s Fiber multi-mode konverter dometa do 2km (SC)
 
 

MC100CM
 
 
 
    Osnovne karakteristike:
Cena: 0.00 din.
  • Usklađen sa 802.3u 10/100Base-TX, 100Base-FX standardima
  • Pruža switch configuration of Half-Duplex/Full-Duplex transfer mode for FX port
  • Prostire se na fiber distance veću od 2km
 
 
  MC100CM je media converter dizajniran da konvertuje 100BASE-FX fiber u 100BASE-TX copper media ili obrnuto. Dizajniran je prema IEEE 802.3u 10/100Base-TX i 100BASE-FX standardima, MC100CM je dizajniran za korištenje sa multi-mode fiber cable pomoću SC-Type konektora. MC100CM podržava shortwave (SX) laser specifikaciju u full wire speed forwarding rate. Ona radi na 1310nm prenosa i primanja podataka.
Druge karakteristike ovog modula uključuje mogućnost da se koristi kao samostalni uređaj (no chassis required), ili sa TP-LINK-a 19 system chassis, Auto MDI/MDI-X za TX port, Auto negotiation of duplex mode on TX port, a na prednjem panelu Status LEDs. MC100CM će se preneti Auto negotiation of duplex mode on TX koristeći multi-mode optičko vlakno do 2 kilometra.
Više Informacija
Kompatibilno sa
 
 

 
Početna  |  O Kompaniji  |  Mapa Sajta  |  Novosti  |  Proizvodi  |  Pretraga  |  Podrška  |  Najčešća pitanja  |  Korpa  |  Kontakt
 
 
 
  © 2006 NETIKS d.o.o. Sva prava zadržana.  
   
Network Equipment